Z prędkością światła

Bądź o krok przed zmianami w technologiach audio-video z aktywnymi przewodami optycznymi. Za pomocą sprawdzonych kabli światłowodowych podłączysz telewizor 4K, 8K, a nawet 12K.

Odległość nie ma znaczenia

Trzy metry, piętnaście, czy sto. Odległość już nie jest przeszkodą dla video o wysokiej rozdzielczości. Pod warunkiem, że prześlesz je za pomocą przewodów optycznych. W standardowych miedzianych kablach oporność metalu sprawia, że po kilkunastu metrach sygnał słabnie. W technologii światłowodowej sygnał jest wzmacniany na początku i na końcu przewodu, i dzięki temu jego parametry pozostają tak samo wysokie.

Zastosowanie

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, wszyscy producenci, którzy tworzą przewody zgodne z HDMI 2.1 (Ultra High Speed HDMI Cable) muszą mieć certyfikację HDMI i być na liście adopterów HDMI (informacje do znalezienia na stronie https://www.hdmi.org/). Fabryka, z którą współpracujemy, ma taki certyfikat. Jeśli potrzebujesz dokumentu potwierdzającego do projektu instalacji, skontaktuj się z claroc@fen.pl

Możemy na zamówienie wyprodukować przewód dowolnej długości (do 100 m) z dokładnością do 1 metra. Czas dostawy i cena mogą być różne, oczywiście od siebie zależne. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Dla instalatorów mamy specjalne ceny. Główny dystrybutor Claroc — Konsorcjum Fen z Poznania działa w systemie B2B. Zarejestruj swoją firmę na stronie https://b2b.fen.pl/ i zapoznaj z ofertą.

Wciąż masz pytania? Napisz do nas, zadzwoń, lub odwiedź stronę dystrybutora.